Szanowni Państwo, zapraszamy do zapisów dzieci na półkolonie. W tym roku uczestnicy będą mogli aktywnie wypoczywać podczas czterech pięciodniowych turnusów: dwóch na początku wakacji i kolejnych w ostatnie dwa tygodnie przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Zawsze od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Planujemy codziennie wycieczkę połączoną ze zwiedzaniem i zajęciami realizowanymi w różnych instytucjach kulturalnych Pomorza.

Aby zapisać dziecko należy wypełnić obie karty z załączników, zapakować w foliową koszulkę i wrzucić do skrzynki przy sekretariacie szkoły.

Na zgłoszenia uczestników czekamy do czwartku 20 czerwca 2024 roku.

W tym roku nie będzie możliwości wykupienia obiadów, ponieważ trwa remont kuchni.

Lista uczestników zostanie wywieszona na drzwiach wejściowych do szkoły w piątek 21 czerwca 2024 roku.