Dnia 7 lutego 2023 roku w naszej szkole odbył się walentynkowy turniej siatkówki. W rozgrywkach wzięło udział 14 zespołów "dwójek". Po rozegraniu meczów grupowych 2 najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do finału A (o miejsca 1-6), pozostałe drużyny zajmując dalsze lokaty zagrały w finale B (o miejsca 7-14). Po zaciętej rywalizacji, często decydowały małe punkty, wyłonili się zwycięzcy.

I miejsce - Lena Czaplo 8c i Grzegorz Ślusarek 8c (Lena jest zawodniczka klubu MKS Olimpijczyk, wypożyczoną do klubu Nasza Gedania. W ostatnim czasie otrzymała powołanie do Kadry Województwa Pomorskiego Młodziczek)

II miejsce - Oliwia Urbanowicz 8c i Radek Olesiński 8a (Oliwia to zawodniczka MKS Olimpijczyk, wpożyczona do klubu Nasza Gedania)

III miejsce - Agata Polaszek 8b i Alan Polaszek 8 b

IV miejsce - Martyna Janiszek 8c i Kuba Przybylski 8c

V miejsce - Hanna Arentowicz 8a i Maurycy Kurasik Sp 80

VI miejsce - Hania Szpiegowska 8c i Szymon Błazucki 8c

VII miejsce - Anna Kocur 8b i Kuba Polaszek 8b

VIII miejsce - Tosia Kołodziej 8c i Denis Sharapov 8c

X miejsce - Julia Kornecka 5d i Kalina Garbowska 5d

XI miejsce - Mariam Fazel 5b i Ivan Yaumenau 8c

XII miejsce - Martyna Plicht 6a i Heorhi Pukila 6a

XIII miejsce - Zoriana Malinovska 5d i Karolina Bielińska 5d

XIV miejsce - Kseniya Vashkevich 5a i Rostyslav Zahorulko 5a.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród. Dziękujemy również Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Hani Arentowicz oraz Oliwii Urbanowicz za pomoc w organizacji turnieju.

Ze sportowymi pozdrowieniami Agnieszka Halulko, Magdalena Miętus i Jacek Nowicki