W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 na gdańskiej Zaspie w dniu 22 marca 2024 roku odbył się XVI Wojewódzki Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkoły podstawowej pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego.

Po sprawdzeniu prac przez komisję konkursową w składzie: p. Magdalena Calińska-Deska, p. Beata Łusiak,  p. Magdalena Markowska,  p. Małgorzata Koszykowska wyłoniono najlepszych uczestników.

Gratulujemy wspaniałych wyników laureatom i wszystkim pozostałym uczestnikom ortograficznych zmagań.

Serdecznie zapraszamy laureatów i wyróżnionych na wręczenie dyplomów i nagród w dniu 23 kwietnia 2024 roku o godzinie 12.50  do SP5 na Zaspie (czytelnia).

LAUREACI

Aleksandra Bemke    Gdańska Szkoła Podstawowa        I miejsce

Joanna Kalwa                    SP 5                                  II miejsce

Zofia Ostrowska             PESP w Rumi                        III miejsce